Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


OFERTA NAUKI SYSTEMEM ON-LINE

Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych rekomenduje ofertę nauki systemem on-line j.angielskiego i j.niemieckiego

Został wynegocjowany dla członków izb rabat w wysokości 50% za roczny, kompleksowy kurs na platformie do samodzielnej nauki języków www.eTutor.pl
eTutor ANGIELSKI 12 miesięcy 119 zł zamiast 239,-
eTutor NIEMIECKI 12 miesięcy 84 zł zamiast 169,-
link: https://www.etutot.pl/offers/ipip
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie