Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


Szkolenie

pielęgniarek/położnych oddziałowych, kierowników i koordynujących

W dniach 7-10 stycznia 2019 r. w Białowieży odbędzie się III Ogólnopolskie Szkolenie Pielęgniarek/Położnych Oddziałowych, Kierowników i Koordynujących. Temat szkolenia "Zdrowie, ryzyko, zarządzanie". cena szkolenia 980 zł/os.
Karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres: Polskie Centrum Edukacji Warszawa ul. Żelazna 41 lok.6 lub adres e-mail: pce@pce.com.pl
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie