Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


Oferta pracy

Medicover Leszno

1) Pielęgniarka/pielęgniarz - koordynator zespołu.
- min. 2 letnie doświadczenie zawodowe, aktualne prawo wykonywania zawodu.
Zatrudnienie na umowę o pracę na cały etaty.
2) Położna/Położny
MCM Leszno ul. Jana Ostroroga 8a
- min. 2 lata doświadczenia, aktualne prawo wykonywania zawodu, uprawnienia do wykonywania KTG.
Elastyczna forma zatrudnienia.

Kontakt telefoniczny 696356834 e-mail: oliwia.dardzinska@medicover.pl
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie