Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


KONFERENCJA DLA POŁOŻNYCH

Luboń k.Poznania

Bezpłatna konferencja Naukowa dla Położnych. Termin -3 październik 2018.
Miejsce - Luboń k.Poznania ul. Krańcowa 4. Tematy konferencji:
- prawidłowa mikrobiota pochwy i jelit matki jako programator zdrowia dziecka
- mleko modyfikowane na bazie mleka koziego
- żywienie dziecka w okresie pierwszego roku życia a prewencja nietolerancji pokarmowych
- test tolerancji glukozy - nowa formuła
- czy probiotyki w ciąży mają sens?
- prezentacja produktowa firmy Miralex
- Optymalny rozwój dziecka - nasz wspólny cel.
Rejestracja: slowinska@miralex.pl tel. 506027613.
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie