Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


KONFERENCJA

nt. terapii cukrzycy

PZWL Wydawnictwo Lekarskie i Polska Federacja w Diabetologii zaprasza na konferencję "Zadania pielęgniarki i położnej w terapii cukrzycy", która odbędzie się 20 października br. w Warszawie. Osoby zainteresowane proszone są rejestrację za pośrednictwem strony: i.pzwl.pl/voucher99
W pole kod promocyjny wpisać kod C201018 (dotyczy kodu rabatowego w wysokości 99 zł.)
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie