Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


WYKŁAD ONLINE

na temat szczepień ochronnych

19 kwietnia 2018 r. o godz. 19.30 odbędzie się wykład online firmy GSK nt."Szczepienia dla dorosłych - przeciwko jakim chorobom szczepić?". Wykład kierowany jest do pielęgniarek, położnych, lekarzy. Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań prelegentom.
Aby wziąć udział w wykładzie należy wejść na stronę www.gsklive.pl i zalogować się podając hasło: KSK2018
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie