Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


KONFERENCJA

dla pielęgniarek pediatrycznych

Ostróda 18-19 czerwiec 2018 r.Organizatorzy : Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Pediatrycznych, Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Olsztynie, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Warmii i Mazur. Opłata: członkowie PSPP - 440 zł, pozostali uczestnicy 490 zł. Dodatkowe informacje: Ewa Romankiewicz tel. 608728407.
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie