Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


BEZPŁATNA KONFERENCJA

Poznań

"Międzynarodowy Kodeks Marketingu Produktów Zastępujących Mleko Kobiece - czy jest przestrzegany?". 8 grudnia 2017 r. godz. 9.00-16.30 - Nowy Tower ul. Dąbrowskiego 77a, Poznań. Konferencja organizowana przez Fundację Opieki Okołoporodowej kontakt 733-028-151 i przeznaczona dla 120 osób, które kierują podmiotami leczniczymi, sprawują opiekę nad kobietami w okresie ciąży, porodu i nad małymi dziećmi.
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie