Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


KONFERENCJA

Jesienne spotkania pediatryczne

Zaproszenie dla pielęgniarek i położnych do udziału w VIII Ogólnopolskiej konferencji naukowo-szkoleniowej "Jesienne spotkania pediatryczne". Miejsce: Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka: Warszawa
termin: 13 październik 2017 r.
Opłata za udział - do 30.09.2017 - 160 zł; po 30.09 - 180 zł.
zgłoszenia na adres e-mail: m.serafinowicz@ipczd.pl
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie