Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w LesznieBIP Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Lesznie
Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych został utworzony mocą ustawy z dnia 19 kwietnia 1991 r o samorządzie pielęgniarek i położnych. Ustawa o samorządzie nadaje izbom pielęgniarek i położnych osobowość prawną. Członkostwo w samorządzie jest obligatoryjne a działalność opiera się wyłącznie na ustawie.

Jednostkami organizacyjnymi samorządu są okręgowe izby pielęgniarek i położnych oraz Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych.

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych z siedzibą w Lesznie swym zasięgiem obejmuje teren byłego województwa leszczyńskiego, czyli Leszno, Kościan, Rawicz, Wolsztyn, Gostyń.

W Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych zarejestrowanych jest ok. 2400 pielęgniarek i położnych z czego większość jest czynnych zawodowo.Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.


SP ZOZ Wolsztyn przyjmie do pracy

pielęgniarki

SP ZOZ Wolsztyn poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pielęgniarki na oddział szpitalny: anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgiczny ogólny z pododdziałem urazowo-ortopedycznym oraz na blok operacyjny.
Dokumenty należy składać w sekretariacie SPZOZ Wolsztyn lub przesłać poczta do dnia 30.04.2017 r. adres e-mail: sekretariat@spzozwolsztyn.pl
Bliższych informacji udziela Beata Szutta kontakt 68-3477369.
Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych i Dział Rejestru w Lesznie